Par kompāniju

SIA „Mega Sargs”  ir apsardzes uzņēmums, kas savu darbību uzsāka 2001.gada 27.decembrī un ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums.

SIA „Mega Sargs” sniedz plašu Drošības pakalpojumu klāstu praktiski visā Latvijas teritorijā gan fiziskām, gan juridiskām personām, nodrošinot drošības iekārtu/ signalizācijas sistēmu uzstādīšanu un to apkopi, kā arī sniedzot tehniskās apsardzes/reaģēšanas pakalpojumus un fiziskās apsardzes, personu pavadīšanas pakalpojumus.

SIA „Mega Sargs” galvenās vērtības ir:

  • darbinieki - profesionāli sagatavoti, ar augstu atbildības sajūtu, motivēti uz kvalitatīva mērķa realizēšanu;
  • klienti – mēs saviem klientiem sniedzam individuālu pieeju un meklējam individuālus risinājumus maksimālai objekta drošības panākšanai;

SIA „Mega Sargs” regulāri seko līdzi novitātēm apsardzes nozarē, pilnveidojot un attīstot savu tehnisko nodrošinajumu, lai maksimāli kvalitatīvi un racionāli sniegtu drošības pakalpojumus saviem klientiem. Mēs savā darbā izmantojam tikai sertificētus, augstākās kvalitātes materiālus.

Mums ir sava centralizētā apsardzes novērošanas pults un uz saņemtajiem trauksmes signāliem mūsu apsargātajos objektos ierodas apsardzes mobilā grupa ar profesionāli sagatavotiem un sertificētiem apsardzes darbiniekiem. Visas apsardzes mobilās grupas ir aprīkotas ar GPS sistēmām, kur nepieciešamības gadījumā Klientam var tikt iesniegta sistēmas izdruka par apsardzes mobilās grupas ierašanās laiku un reaģēšanas maršrutu.