Iekārtu uzstādīšana

SIA „Mega Sargs” viena no pamatdarbībām ir drošības iekārtu uzstādīšanas pakalpojumu sniegšana.

Mēs nodrošinām ne tikai apsardzes signalizācijas un ugunsdrošības sistēmu, bet arī piekļūšanas kontroles un video novērošanas sistēmu ierīkošanu Jūsu īpašumā.

Pats drošākais signalizācijas nodrošinājums ir vadu iekārtas, kur signalizācijas sistēmas uzstādīšanai nepieciešams izvilkt vadus pa Jūsu īpašumu tajās telpās, kurās tiks uzstādīti signalizācijas sistēmas devēji.

Taču gadījumā, ja īpašumā ir jau veikts remonts un Klients nevēlas, ka pa to tiek izvilkti vadi, tad, īpašuma drošībai, varam uzstādīt arī bezvadu iekārtas, kas darbojas ar mobilo sakaru operatora tīkla palīdzību, līdz ar ko netiks bojāts telpās veiktais remonts.

Mēs rūpīgi sekojam līdzi visām novitātēm drošības iekārtu piedāvājumos un iesakām tikai sertificētu un augstas kvalitātes iekārtu uzstādīšanu.

SIA „Mega Sargs” komandā ir profesionāli sagatavota un zinošu specialistu nokomplektēta montāžas grupa, kas nodrošina ātru, ērtu un kvalitatīvu drošības iekārtu uzstādīšanu.

Mūsu speciālisti veiks Jūsu īpašuma rūpīgu izpēti un sagatavos piedāvājumu par drošības iekārtu uzstādīšanu, lai maksimāli novērstu zādzības riskus un nodrošinātu maksimālu objekta drošību.