Mājokļa apsardze

Gan dzīvokļu, gan privātmāju īpašniekiem iesakām savos īpašumos uzstādīt signalizācijas sistēmu un pieslēgt to pie apsardzes kompānijas, kas veic no objekta saņemto signalizācijas sistēmas pārraidīto signālu analīzi.

Šādā gadījumā, kad tiek saņemts trauksmes signāls no Jūsu mājoklī uzstādītajām drošības iekārtām, uz to tiks nosūtīta apsardzes mobilā grupa, kas veiks Jūsu mājokļa apsekošanu un konstatēs trauksmes nostrādes iemeslus un rīkosies atbilstoši katrai ārkārtas situācijai.

Ikvienam mūsu klientam iesakām izmantot iespēju pasargāt sevi, savus mājiniekus un savu īpašumu arī laikā, kad esiet savā mājoklī, izmantojot signalizācijas sistēmas mājas režīmu. Tas ir režīms, kas ļauj pieslēgt signalizācijas sistēmu telpās, kas attiecīgajā brīdī netiek izmantots, kā piemēram:

  • dzīvoklī – kad esiet atnākuši mājās, tad dzīvokļa durvis, kas aprīkotas ar speciālu signalizācijas devēju, tiek uzliktas uz apsardzes. Šādā gadījumā, ja nakts laikā, kad Jūs guļat, zaglis vēlēsies iekļūt Jūsu dzīvoklī, nostrādās signalizācija;

  • privātmājā – dodoties gulēt uz mājas otro stāvu, mājas pirmo stāvu var uzlikt uz apsardzes, tad arī šādā gadījumā, ja nakts laikā, kamēr Jūs guļat, zaglis vēlēsies iekļūt Jūsu mājā, nostrādās signalziācija.

Mēs saviem klientiem nodrošinam ātru informācijas piegādi par visiem notikumiem mājoklī, piedāvājot izmantot WEB pults pieslēgumu, kur klientam ir iespēja sekot līdzi notikumiem objektā, aplūkojot apsardzes sistēmas pārraidītos signālus.

Tāpat arī nodrošinam informācijas nosūtīšanu par notikumiem Jūsu mājoklī uz Jūsu norādīto mobilo tālruni sms veidā vai arī uz e-pastu.